СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №234

М.КИЄВА З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ

ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

Меню сайту
ПРИЙОМ ДО 1-ГО КЛАСУ
    ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛУБ:
    РЕЄСТРАЦІЯ НА ТРЕНІНГ
      ЗНО
      ПРОБНЕ ЗНО
      ГАШ
      Щоденник
        ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ
          Друзі сайту
        • Президент України
        • Верховна Рада України
        • Урядовий портал
        • Уряд.портал для дітей
        • КМДА
        • МОН
        • ДОН
        • Дніпровська РДА
        • Дніпровське РУО
        • Профспілка освітян
        • Інтелект України
        • ІППО ім.Б.Грінченка
        • ПедПреса
        • Навч.заклади України
        • Освітня карта Києва
        • Директор школи
        • Педрада
        • К.уч.олімп.з інформ.1
        • К.уч.олімп.з інформ.2
        • Інноватика в освіті
        • ЗНО
        • КРЦОЯО
        • ЦНОІМ-моніторинг
        • КПДЮ
        • МАН
        • Київська МАН
        • Профорієнтація
        • Крок за кроком-ГАШ
        • Он-лан база ГАШ
        • ДТЕК
        • ІМР
        • Ліцей №8,м.Пермь,Росія
        • UCOZ
        • Статистика
                     
          Всього осіб на сайті:
          165
          Нових за місяць:
          1
          Нових за тиждень:
          0
          Нових вчора:
          0
          Нових сьогодні:
          0
          Онлайн список
          Онлайн всього: 1
          Гостей: 1
          Користувачів: 0
          Cьогодні нас відвідали

          ПРАЦІВНИКИ ШКОЛИ » ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ
          ПРЕДМЕТНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ

          Северина Тетяна Сергіївна 

          голова предметно-методичної комісії
          іноземних мов

          Освіта: вища.
          Викладає предмет: англійська мова.
          Категорія: вища.
          Звання: старший учитель.
          Класний керівник: 9-А клас.
          Кабінет: №306 - вівторок (1-5-й уроки), середа (1-7-й уроки), четвер (1-7-й уроки), п'ятниця (1-7-й уроки).
          Методичний день: понеділок.

          Шкварко Бела Петрівна

          Освіта: вища.
          Викладає предмет: англійська мова.
          Категорія: вища.
          Звання: старший учитель.
          Класний керівник: 11-А клас.
          Кабінет: №307 -  понеділок (1-7-й уроки), вівторок (1-7-й уроки), середа (1-й урок), четвер (1-2-й уроки), п'ятниця (1-7-й уроки).

          Яшухіна Ольга Олексіївна

          Освіта: вища.
          Викладає предмет: англійська мова.
          Категорія: вища.
          Звання: старший учитель.
          Кабінет: понеділок:1-7-й уроки - 111 каб., вівторок: 1-4-й уроки - 309 каб., середа: 2-7-й уроки - 307 каб., четвер: 3-7-й уроки - 307 каб.
          Методичний день: п'ятниця.

          Боброва Наталія Петрівна

          Освіта: вища.
          Викладає предмет: англійська мова.
          Категорія: вища.
          Звання: старший учитель.
          Класний керівник: 5-В клас.
          Кабінет: №309 -  понеділок (1-3, 5-7-й уроки), вівторок (5-7-й уроки), середа (2-5-й уроки), четвер (1-5, 7-й уроки), п'ятниця (1-6-й уроки).

          Ланцевич Ольга Сергіївна

          Освіта: вища.
          Викладає предмет: англійська мова.
          Категорія: перша.
          Класний керівник: 10-А клас.
          Кабінет: №211 -  понеділок (1, 6-7-й уроки), вівторок (1-5, 7-й уроки), четвер (1-7-й уроки), п'ятниця (1-7-й уроки).
          Методичний день: середа.

          Мишко Юлія Володимирівна

          Освіта: вища.
          Викладає предмет: англійська мова.
          Категорія: перша.
          Кабінет: №319 - понеділок (1-3, 6-й уроки), вівторок (1-5, 7-й уроки), середа (1-3, 6-7-й уроки), четвер (3-6-й уроки), п'ятниця (1-7-й уроки).

          Єлшина Наталія Дмитрівна

          Освіта: вища.
          Викладає предмет: англійська мова.
          Категорія: перша.
          Класний керівник: 6-В клас.
          Кабінет: №320 - понеділок (1-6-й уроки), вівторок (1-7-й уроки), середа (1-6-й уроки), четвер (1, 6-7-й уроки), п'ятниця (1-7-й уроки).

          Мельниченко Наталія Іванівна

          Освіта: вища.
          Викладає предмет: англійська мова, вихователь ГПД.
          Категорія: друга.
          Класний керівник: 7-Б клас.
          Кабінет: №319 - понеділок (1-й урок), вівторок (4-5-й уроки); понеділок-п'ятниця 13:00-19:00 - кабінети початкової школи (ГПД)

          Швець Наталія Валентинівна

          Освіта: вища.
          Викладає предмет: англійська мова.
          Категорія: перша.
          Кабінет: №111 - понеділок (1-4-й уроки), четвер (1-7-й уроки), п'ятниця (1-5-й уроки); №212 - середа (5-7-й уроки).
          Методичний день: вівторок.
          Державні символи
          України

          Прапор
          Герб



          Гімн

          Ще не вмерла України
          ні слава, ні воля,
          Ще нам, браття українці,
          усміхнеться доля.
          Згинуть наші вороженьки,
          як роса на сонці,
          Запануєм і ми, браття,
          у своїй сторонці.

          Душу й тіло ми положим
          за нашу свободу,
          І покажем, що ми, браття, козацького роду.
          Пошук
          Календар
          «  Вересень 2013  »
          ПнВтСрЧтПтСбНд
                1
          2345678
          9101112131415
          16171819202122
          23242526272829
          30
          Архів записів
          Свята та події
          Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
          Погода
          Радіо
          Пошукові системи
          Почуємо, підтримаємо, проконсультуємо
          Лінійки для форума і блога lines.net.ua