СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №234

М.КИЄВА З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ

ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

Меню сайту
РЕЄСТРАЦІЯ НА ТЕСТУВАННЯ
У 1 КЛАС
    ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛУБ:
    РЕЄСТРАЦІЯ НА ТРЕНІНГ
      ЗНО
      ПРОБНЕ ЗНО
      ГАШ
      Щоденник
        ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ
          Друзі сайту
        • Президент України
        • Верховна Рада України
        • Урядовий портал
        • Уряд.портал для дітей
        • КМДА
        • МОН
        • ДОН
        • Дніпровська РДА
        • Дніпровське РУО
        • Профспілка освітян
        • Інтелект України
        • ІППО ім.Б.Грінченка
        • ПедПреса
        • Навч.заклади України
        • Освітня карта Києва
        • Директор школи
        • Педрада
        • К.уч.олімп.з інформ.1
        • К.уч.олімп.з інформ.2
        • Інноватика в освіті
        • ЗНО
        • КРЦОЯО
        • ЦНОІМ-моніторинг
        • КПДЮ
        • МАН
        • Київська МАН
        • Профорієнтація
        • Крок за кроком-ГАШ
        • Он-лан база ГАШ
        • ДТЕК
        • ІМР
        • Ліцей №8,м.Пермь,Росія
        • UCOZ
        • Статистика
                     
          Всього осіб на сайті:
          127
          Нових за місяць:
          1
          Нових за тиждень:
          0
          Нових вчора:
          0
          Нових сьогодні:
          0
          Онлайн список
          Онлайн всього: 2
          Гостей: 2
          Користувачів: 0
          Cьогодні нас відвідали
          Г У Р Т К И

          1. ДРАМАТИЧНИЙ ГУРТОК
          Керівник: Макаруха Вероніка Іллівна 

          Місце проведення: актова зала.

          Графік роботи.

          понеділок: 15:00-16:05 
          п'ятниця: 15:00-16:10
          2. ХОРОВІ СПІВИ
          Керівник: Шевчук Наталія Леонідівна 

          Місце проведення: кабінет №109.

          Графік роботи.

          вівторок: 14:05-15:35
          середа: 15:00-15:45  
          четвер: 14:05-15:35
          3. ТУРИСТИЧНО-КРАЄЗНАВЧИЙ ГУРТОК
          Керівник: Дровозюк Катерина Вікторівна 

          Місце проведення: кабінет №114.

          Графік роботи.

          понеділок: 15:00-16:30
          вівторок: 16:00-17:30  
          п'ятниця: 15:00-16:30
          4. ВЛУЧНИЙ СТРІЛЕЦЬ
          Керівник: Матусевич Микола Карлович 

          Місце проведення: тир.

          Графік роботи.

          понеділок: 15:00-17:15
          четвер: 15:00-17:15 
          п'ятниця: 15:00-17:15
          5. ФУТБОЛ.
          Керівник: Пучко Олексій Сергійович 

          Місце проведення: велика спортивна зала.

          Графік роботи.

          І група (4-5 класи):
          понеділок: 16:30-18:00
          середа: 16:30-18:00
          п'ятниця: 15:00-16:30
          ІІ група (6-7 класи):
          вівторок: 17:30-19:00 
          четвер: 17:30-19:00 
          субота: 11:20-12:50
          ІІІ група (9-10 класи):
          вівторок: 19:00-20:30 
          четвер: 19:00-20:30 
          п'ятниця: 16:30-18:00
          6. БАСКЕТБОЛ (5-6 класи)
          Керівник: Руденко Алла Валентинівна 

          Місце проведення: велика спортивна зала.

          Графік роботи.

          понеділок: 15:00-16:30
          середа: 15:00-16:30
          7. НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС (5-9 класи)
          Керівник: Царенок Антон Романович 

          Місце проведення: мала спортивна зала.

          Графік роботи.

          вівторок: 15:45-17:15
          четвер: 15:45-17:15
          8. ЛЕГКА АТЛЕТИКА (3-4 класи)
          Керівник: Царенок Антон Романович 

          Місце проведення: мала спортивна зала.

          Графік роботи.

          вівторок: 17:20-18:50
          четвер: 17:20-18:50
          п'ятниця: 15:00-15:45
          9. ЛЕГКА АТЛЕТИКА (6-7 класи)
          Керівник: Сідоров Микола Сергійович 

          Місце проведення: велика спортивна зала.

          Графік роботи.

          вівторок: 15:45-17:15
          четвер: 15:45-17:15 
          10. ЛЕГКА АТЛЕТИКА (5-10 класи)
          Керівник: Бобровник Сергій Ілліч

          Місце проведення: мала спортивна зала.

          Графік роботи.

          вівторок: 18:55-20:15
          четвер: 18:55-20:15 
          11. АКРОБАТИКА.

          Керівники: 

          Онищенко Валентинина Василівна

          Лепетун наталія Василівна

          Місце проведення: мала спортивна зала.

          Графік роботи.

          І група (1-4 класи):
          понеділок: 15:45-21:00
          ІІ група (5-9 класи):
          середа: 15:45-21:00  
          п'ятниця: 15:45-21:00  

          12. ТАЕКВАН-ДО.
          Керівник: Нащінець Аліна Андріївна 

          Місце проведення: велика спортивна зала.

          Графік роботи.

          І група (1-4 класи):
          понеділок: 18:00-21:00 
          ІІ група (5-8 класи):
          вівторок: 18:00-21:00  
          ІІІ група (9-11 класи):
          вівторок: 18:00-21:00
          13. ДИЗАЙН-СТУДІЯ.
          Керівник: Ярмак Світлана Вікторівна 

          Місце проведення: кабінет №111

          Графік роботи.

          І група (1-3 класи):
          середа: 13:45-14:50 
          п'ятниця: 13:30-14:50
          ІІ група (4-6 класи):
          середа: 14:50-17:40 
          п'ятниця: 14:50-17:30

          Державні символи
          України

          Прапор
          Герб



          Гімн

          Ще не вмерла України
          ні слава, ні воля,
          Ще нам, браття українці,
          усміхнеться доля.
          Згинуть наші вороженьки,
          як роса на сонці,
          Запануєм і ми, браття,
          у своїй сторонці.

          Душу й тіло ми положим
          за нашу свободу,
          І покажем, що ми, браття, козацького роду.
          Пошук
          Календар
          «  Червень 2017  »
          ПнВтСрЧтПтСбНд
             1234
          567891011
          12131415161718
          19202122232425
          2627282930
          Архів записів
          Свята та події
          Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
          Погода
          Радіо
          Пошукові системи
          Почуємо, підтримаємо, проконсультуємо
          Лінійки для форума і блога lines.net.ua