СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №234

ankom, tochinakristina, makedonski04
          ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАПОВНЕННЮ ФОРМИ

"РЕЄСТРАЦІЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
          ДЛЯ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ ТА ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-ГО КЛАСУ".

1. E-mail відправника. Напишіть, будь ласка, свою електронну адресу. Якщо у Вас немає її, то напишіть таку електронну адресу: rejestratsija@ukr.net .

2. Тема. Напишіть, будь ласка, тему:  Реєстрація майбутніх першокласників (1 хвиля). , якщо Ваша дитина (або Ви) прописана на території обслуговування навчальним закладом , або тему: Реєстрація майбутніх першокласників (2 хвиля). , якщо Ваша дитина та Ви не прописані на території обслуговування навчальним закладом . Чому саме таку тему, а не іншу? Тому що ваші реєстраційні листи приходять до адміністратора сайта і йому треба бачити, на що саме Ви реєструєтесь.

Пропискою є: штамп в паспорті, довідка ВПО, офіційно оформлений договір про оренду квартири.

3. ПІБ дитини. Напишіть, будь ласка, повністю прізвище, ім'я та по батькові Вашої дитини українською мовою. Чому саме українською мовою? Тому що незабаром ПІБ дитини з'явиться у списках на сайті школи, а адміністратору сайту треба знати, як правильно його написати.

4. Число, місяць та рік народження дитини. Напишіть, будь ласка, число, місяць та рік народження дитини за формою: дд.мм.рррр (наприклад, 31.12.2007).

5. ПІБ одного з батьків (або особи, яка їх замінює). Напишіть, будь ласка, повністю прізвище, ім'я та по батькові одного з батьків (або особи, яка їх замінює) Вашої дитини українською мовою

6. Контактний телефон.  Напишіть, будь ласка, телефон, за яким з Вами можна зв'язатися (бажано, номер мобільного телефону).

7. Адреса за місцем прописки дитини.  8. Адреса за місцем проживання дитини. 9. Адреса за місцем прописки одного з батьків (або особи, яка їх замінює). Напишіть, будь ласка, адресу, за якою прописана і за якою проживає Ваша дитина, а також, за якою прописаний один із батьків (або соба, яка їх замінює). Якщо дитина ніде не прописана, то у графі 7. Адреса за місцем прописки дитини. напишіть:  Ніде не прописаний(а). Місце прописки і місце проживання дитини вказується для того, щоб знати, коли приймати документи Вашої дитини: 1 хвиля (діти з пропискою на території обслуговування навчальним закладом) і 2 хвиля (всі інші). Прописку одного з батьків (або особи, яка їх замінює) треба вказувати  лише тоді, коли дитина не прописана на території обслуговування навчальним закладом, а один з батьків (або особа, яка їх замінює) прописаний на території обслуговування навчальним закладом. Якщо жоден з батьків (або особа, яка їх замінює) не прописаний або прописана лише дитина на території обслуговування навчальним закладом, то у графі 9. Адреса за місцем прописки одного з батьків (або особи, яка їх замінює) треба написати: Не прописаний(а) на території обслуговування навчальним закладом. або: Прописана дитина. Якщо ні Ви, ні Ваша дитина не прописані на території обслуговування навчальним закладом, то зареєструватися для подачі документів для прийому та зарахування до 1-го класу Ви зможете у травні у 2 хвилю. Якщо ні Ви, ні Ваша дитина не прописані на території обслуговування навчальним закладом, але маєте довідку ВПО, то Ви реєструєтесь у 1 хвилю, вказуючи про це у розділі 8. Адреса за місцем проживання дитини. після написаної адреси проживання дитини: Довідка ВПО.

10. Згода на навчання за Проектом "Інтелект України" (Так/Ні). Якщо Ви згодні, щоб Ваша дитина навчалася за Проектом "Інтелект України", напишіть Так, якщо не згодні, то напишіть Ні

11. Згода на обробку персональних даних. Поставте, будь ласка, галочку для згоди на обробку Ваших персональних даних, які Ви нам надали, заповнивши цю форму (згідно Закону України "Про захист персональних даних").

12. Натисніть, будь ласка, кнопку Зареєструватися

13. У віконці, яке з'явиться, натисніть кнопку ОК.

УВАГА! Якщо протягом доби після реєстрації Ваша дитина не з'явилася у СПИСКАХ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ДІТЕЙ НА КОНКУРСНИЙ ПРИЙОМ, зателефонуйте, будь ласка, за номером: (067) 984-96-36, або (093) 602-49-10, або (050) 842-56-17.

E-mail відправника *:
          Тема *:
          ПІБ дитини *:
          Число, місяць та рік народження дитини *:
          ПІБ одного з батьків (або особи, яка їх замінює) *:
          Контактний телефон *:
          Адреса за місцем прописки дитини *:
          Адреса за місцем проживання дитини *:
          Адреса за місцем прописки одного з батьків (або особи, яка їх замінює) *:
          Згода на навчання за Проектом "Інтелект України" (Так/Ні) *:
          Згода на обробку персональних даних *:

Державні символи
          України

Прапор

Гімн

Ще не вмерла України
          ні слава, ні воля,
          Ще нам, браття українці,
          усміхнеться доля.
          Згинуть наші вороженьки,
          як роса на сонці,
          Запануєм і ми, браття,
          у своїй сторонці.

Душу й тіло ми положим
          за нашу свободу,
          І покажем, що ми, браття, козацького роду.
          «  Квітень 2018  »
          Свята та події
          Радіо
          Пошукові системи