СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №234

Нових сьогодні:
          Онлайн список
          Cьогодні нас відвідали
          НОВИНИ » ВІДКРИТТЯ АКТОВОЇ ЗАЛИ – СВЯТО «ШКОЛА – ЩАСЛИВА РОДИНА»
          ВІДКРИТТЯ АКТОВОЇ ЗАЛИ – СВЯТО «ШКОЛА – ЩАСЛИВА РОДИНА»

18 листопада 2016 року в нашій рідній школі відбулося незвичайне свято - "Школа - щаслива родина". Масштабне яскраве дійство, справжнє шоу, в якому була задіяна вся школа (більше 1000 дітей, вчителі й батьки) було присвячене відкриттю нової відремонтованої актової зали. Адже для нашої школи-родини це не просто приміщення, це епіцентр культурного життя, в якому б'ється наше серце - відзначаються свята, проводяться патріотично-виховні заходи й відбуваються всі найголовніші події в школі. На святі були присутні багато гостей: депутат КМДА Артеменко С.В., завдяки зусиллям якого, власне, й було відремонтовано актову залу, єпископ УПЦ Климент, настоятель Свято-Троїцького собору м.Києва Отець Дмитрій та Отець Іван, начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Іваніна Н.В., проректор університету економіки і права «КРОК» Наконечна Н.В., голова Київської організації «Матері і сестри – молоді України» Миронова З.М., голова ради батьків Дніпровського району Мерінова О.В., наші помічники, члени нашої шкільної родини дорогі наші тати й мами на чолі із Головою батьківської ради Андрієвською І.О.

Особливо незвичайним та приємним для всіх нас став візит єпископа УПЦ Климента, який разом зі своїми колегами провів обряд освячення всіх присутніх і подарував нашій школі ікону Христа Спасителя та Божої Матері. Це стало надзвичайним, духовно сильним моментом, створило атмосферу святості та урочистого піднесення. До вітального слова було запрошено директора школи Тупало В.В., яка привітала гостей та подякувала всім, хто завжди бере активну участь в житті школи, за їхню допомогу та небайдужість. Також слово було надано начальнику районного управління освіти Іваніні Н.В., яка нагородила депутата КМДА Артеменко С.В. подякою Департамента освіти і науки та надала йому слово. Артеменко С.В. привітав усіх присутніх із святом та пообіцяв надалі допомагати нашій школі.

Крім того, між виступами дітей та флешмобами ведучі брали короткі інтерв'ю у наших гостей, тож ми почули багато цікавого про їхні життя: дитячі роки, період становлення, мрії та плани, перемоги та невдачі. Приємним було те, що гості з готовністю й щиро відповідали на запитання, жартували й навіть взяли участь в останньому флешмобі - виконали кілька танцювальних рухів разом з дітьми. Усе це зробило свято не просто урочистою подією. Серед усіх присутніх панував дійсно родинний настрій, відчувалася атмосфера тепла й взаєморозуміння, як буває тільки тоді, коли між людьми панує повна довіра.

Державні символи
          України

Прапор

Гімн

Ще не вмерла України
          ні слава, ні воля,
          Ще нам, браття українці,
          усміхнеться доля.
          Згинуть наші вороженьки,
          як роса на сонці,
          Запануєм і ми, браття,
          у своїй сторонці.

Душу й тіло ми положим
          за нашу свободу,
          І покажем, що ми, браття, козацького роду.
          «  Листопад 2016  »
          Свята та події
          Радіо
          Пошукові системи