СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №234

М.КИЄВА З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ

ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

Меню сайту
ПРИЙОМ ДО 1-ГО КЛАСУ
    ПСИХОЛОГІЧНИЙ КЛУБ:
    РЕЄСТРАЦІЯ НА ТРЕНІНГ
      ЗНО
      ПРОБНЕ ЗНО
      ГАШ
      Щоденник
        ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ
          Друзі сайту
        • Президент України
        • Верховна Рада України
        • Урядовий портал
        • Уряд.портал для дітей
        • КМДА
        • МОН
        • ДОН
        • Дніпровська РДА
        • Дніпровське РУО
        • Профспілка освітян
        • Інтелект України
        • ІППО ім.Б.Грінченка
        • ПедПреса
        • Навч.заклади України
        • Освітня карта Києва
        • Директор школи
        • Педрада
        • К.уч.олімп.з інформ.1
        • К.уч.олімп.з інформ.2
        • Інноватика в освіті
        • ЗНО
        • КРЦОЯО
        • ЦНОІМ-моніторинг
        • КПДЮ
        • МАН
        • Київська МАН
        • Профорієнтація
        • Крок за кроком-ГАШ
        • Он-лан база ГАШ
        • ДТЕК
        • ІМР
        • Ліцей №8,м.Пермь,Росія
        • UCOZ
        • Статистика
                     
          Всього осіб на сайті:
          154
          Нових за місяць:
          8
          Нових за тиждень:
          2
          Нових вчора:
          0
          Нових сьогодні:
          0
          Онлайн список
          Онлайн всього: 1
          Гостей: 1
          Користувачів: 0
          Cьогодні нас відвідали
          ankom, tochinakristina, makedonski04
          ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ » ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ » СПИСКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ДІТЕЙ ДЛЯ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ ТА ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-ГО КЛАСУ (1 ХВИЛЯ) » ***

          15.05.2018

          1. Пиж Анна Петрівна - 14:00-14:20.

          2. Ільєнко Михайло Олександрович - 14:20-14:40.

          3. Святненко Денис Сергiйович - 14:40-15:00.

          4. Берлєва Глорія Ігорівна - 15:00-15:20.

          5. Розумець Марія Валентинівна - 15:20-15:40.

          6. Прилепа Дмитро Олександрович 15:40-16:00.

          7. Ребрій Євгеній Романович 16:00-16:20.

          8. Дзьома Максим Миколайович - 16:20-16:40.

          9. Потапенко Кіра Костянтинівна - 16:40-17:00.

          10. Повальчук Данііл Віталійович - 17:00-17:20.

          Державні символи
          України

          Прапор
          Герб



          Гімн

          Ще не вмерла України
          ні слава, ні воля,
          Ще нам, браття українці,
          усміхнеться доля.
          Згинуть наші вороженьки,
          як роса на сонці,
          Запануєм і ми, браття,
          у своїй сторонці.

          Душу й тіло ми положим
          за нашу свободу,
          І покажем, що ми, браття, козацького роду.
          Пошук
          Свята та події
          Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
          Погода
          Радіо
          Пошукові системи
          Почуємо, підтримаємо, проконсультуємо
          Лінійки для форума і блога lines.net.ua